Ankieta

Czym grzejesz?

  ​

Nowość 2018. Najmniejszy kocioł gazowy z największą modulacją mocy firmy Daikin.

logo daikinZ początkiem roku na rynku grzewczym pokazały się kondensacyjne kotły gazowe firmy Daikin w wersji jedno i dwufunkcyjnej.

Do tej pory firma Daikin nie posiadała ( nie licząc kotła w hybrydowej pompie ciepła czy urządzeń Rotex) własnego, stworzonego od podstaw kotła grzewczego. Stosując najnowsze technologie, nowe wzornictwo otrzymała produkt, który odróżnia się od kotłów grzewczych innych firm. Świetne parametry, modulacja kotła 1:8, małe gabaryty i nowoczesny design to są atuty nowego kotła kondensacyjnego firmy Daikin.

 

 

 

KOCIOŁ GAZOWY KONDENSACYJNY FIRMY DAIKIN

 

daikin kociol d2xnd

 

 

Wydajność

Model jednofunkcyjny: 24 kW, 28 kW, 35 kW

Model dwufunkcyjny: 12 kW, 18 kW, 24 kW, 28 kW, 35 kW

 

 

Modulacja

Urządzenie może osiągnąć 3 kW ze współczynnikiem modulacji 1:8. To gwarantuje, że podczas operacji włączania/ wyłączania zużyta zostanie minimalna ilość energii. 

Możliwość dostosowania mocy palnika zapewnia bezproblemową i nieprzerwaną pracę urządzenia. Płynne działanie systemu oznacza większy komfort, mniejsze ryzyko awarii systemu oraz zdolność do neutralizowania emisji szkodliwych substancji, które mogą pojawić się podczas zapłonu. Elektroniczne sterowanie zapewnia także automatyczną modulację.

 

kociol daikin modulacja

 

 

Wysoka klasa energetyczna

 

daikin kociol klasa energetyczna 

 

 

Cicha praca

Bardzo niskie poziomy głośności zgodne z nowymi standardami UE. 

Moc akustyczna: 49 db(A): poziom dźwięku w pobliżu urządzenia. Poziom dźwięku przypomina dźwięk emitowany przez zmywarkę pracującą w sąsiednim pomieszczeniu. Ciśnienie akustyczne: 39 db(A): poziom dźwięku w odległości 1 m od urządzenia. Poziom hałasu jest zbliżony do cichego otoczenia biblioteki.

 

daikin kociol cicha praca

 

 

 

Niewielkie wymiary i mały ciężar.

Kocioł gazowy Daikin to najnowocześniejsza konstrukcja o powierzchni zaledwie 0,06 m3, która łączy w sobie moc z estetyką. Jest to najmniejszy kocioł na rynku.

 

daikin kociol porownanie

 

Dzięki małym gabarytom i dostosowanej najnowszej technologii można go szybko zamontować, posiada minimalne wymagania dotyczące konsertwacji. Gazowy kondensacyjny kocioł firmy Daikin posiada elastyczny system, który pozwala na dostosowanie do różnych pomieszczeń: kuchni, łazienki czy spiżarni.

 

daikin kocioł kuchnia

 

daikn kociol montaz kuchnia

 

Sterowanie online za pomocą aplikacji

Za pomocą aplikacji (opcjonalny adapter WLAN)z dowolnego miejsca można kontrolować kocioł kondensacyjny Daikin.

 

Więcej informacji na temat nowego gazowego kotła kondensacyjnego firmy Daikin znajdziecie na naszym blogu.

 

Oferujemy atrakcyjne ceny

ZADZWOŃ, WYŚLIJ E-MAIL

prześlemy korzystną ofertę