Ankieta

Czym grzejesz?

  ​

Klimatyzacja

Systemy klimatyzacji multi firmy Daikin
WSZYSTKIE ZASTOSOWANIA SĄ MOŻLIWE
daikin multi

 

 

 

Elastyczność instalacji klimatyzacji opartej na systemie multi.

Dzięki szerokiemu asortymentowi (od jednostek 2 portowych do jednostek 5 portowych) możliwe jest dowolne zastosowaniu układów multisplit firmy Daikin.

Do jednostki zewnętrznej systemu multi można podłączyć nawet 5 jednostek wewnętrznych.

Wszystkie jednostki wewnętrzne mogą być sterowane indywidualnie.

Układ klimatyzatorów multi firmy Daikin to możliwość równoczesnego połączenia różnych typów jednostek wewnętrznych: naściennych, przypodłogowych, kasetonowych czy kanałowych.

Instalację można montować etapami.

Jednostki zewnętrzne wyposażone są w sprężarkę Daikin typu „swing” znaną z niskiego poziomu głośności i wysokiej sprawności energetycznej. Można je montować na tarasach, dachach, a nawet na ścianach.

 

 

daikin online controller

 

Sterownik online

Za pośrednictwem aplikacji (dostępnej dla systemu iOS i Android), można kontrolować klimat w pomieszczeniu z dowolnego miejsca sieci lokalnej lub Internetu. Sterownik ONLINE można podłączyć do większości jednostek wewnętrznych split.  

 

daikin sterowanie smartphon

 

 

 

 

Nowy czynnik R-32 w klimatyzatorach multi

Czynnik R-32 ma najmniejsze oddziaływanie na środowisko naturalne wśród czynników chłodzących używanych w instalacjach chłodniczych.

 

daikin r-32

 

Właściwości R-32:

68% redukcja oddziaływania na środowisko w porównaniu do R-410A

Wartości efektywności sezonowej do A+++

Dostępny szeroki asortyment produktów split, w tym także jednostki naścienne i kanałowe, możliwość podłączenia do jednostek zewnętrznych w układzie pojedynczym i multi.