30 lat doświadczeń w branży HVAC

Chcesz zobaczyć pompę ciepła?

Odwiedź nas - Pon-Pią: 08:00 - 16:00

Masz pytania?

Wyślij e-mail

Chcesz porozmawiać?

Zadzwoń 32 42 385 21

Chemia instalacyjna

Chemia instalacyjna

W naszej ofercie znajdziesz środki chemiczne do czyszczenia, regeneracji oraz zabezpieczenia układów wodnych, grzewczych czy klimatyzacyjnych. Preparaty te doskonale nadają się do układów c.o lub c.w.u w domach jednorodzinnych, jak i do układów grzewczych czy klimatyzacyjnych w obiektach przemysłowych.

OGRZEWANIE

Ochrona centralnego ogrzewania
Preparaty zabezpieczające przed korozją i osadzaniem się kamienia w systemach c.o , a nawet przed zamarzaniem instalacji ( inhibitory antymrozowe). 

Czyszczenie systemów centralnego ogrzewania
Preparaty, które usuwają kamień, szlam z nowych i starych instalacji c.o. Do zastosowania domowego ( łatwość zastosowania przez każdego użytkownika), jak i przy użyciu pomp czyszczących w większych budynkach ( zwykle jest to robione przez instalatorów) wraz z neutralizatorami.
Odkamieniacze wody do instalacji ciepłej wody.

Likwidacja szumów
Preparaty, które wyciszają pracę kotłów.

Uszczelnianie instalacji centralnego ogrzewania
Preparaty do uszczelniania małych i niedostępnych wycieków na instalacji c.o. 

Dezynfekcja instalacji c.o.
Preparaty, które zapobiegają rozwojowi bakterii i grzybów w instalacjach. Eliminują gazy fermentacyjne. Zapobiegają ponownemu powstawaniu galaretowatych osadów.

KLIMATYZACJA

Preparaty do czyszczenia i konserwacji lameli. Skutecznie usuwają trudno zmywalne osady tłuszczu, smoły, brudu z wymienników ciepła zainstalowanych w kuchniach i restauracjach. Skutecznie radzą sobie z osadami tytoniowymi zebranymi na filtrach powietrza. 

Preparaty o działaniu dezynfekującym, czyszczącym i dezodoryzującym. Zabijają bakterie chorobotwórcze i grzyby. Niszczą i powstrzymują rozwój pleśni oraz związane z tym przykre zapachy.