30 lat doświadczeń w branży HVAC

Chcesz zobaczyć pompę ciepła?

Odwiedź nas - Pon-Pią: 08:00 - 16:00

Masz pytania?

Wyślij e-mail

Chcesz porozmawiać?

Zadzwoń 32 42 385 21

Ogrzewanie

Od ponad 25 lat wykonujemy prawie wszystkie instalacje grzewcze – grzejnikowe, podłogowe, mieszane, z klimakonwektorami, a także ogrzewania nadmuchowego. Współpracują one zarówno z pompami ciepła z naszej oferty, jak i z tradycyjnymi źródłami ciepła, takimi jak kotły gazowe czy olejowe.

Nie instalujemy i NIGDY nie instalowaliśmy kotłów węglowych.
Instalacje ogrzewania podłogowego i grzejnikowego
instalacja ogrzewania z pompą ciepła

Budujesz nowy dom? Chcesz zmodernizować istniejącą instalację grzewczą? Nasza doświadczona ekipa montażowa wykona u Ciebie instalację ogrzewania podłogowego lub tradycyjną instalację grzejnikową.

Instalacje z klimakonwektorami

Nie podobają Ci się grzejniki? Nie chcesz podłogówki? Lubisz parkiet lub grube dywany? Wybierz nowoczesne klimakonwektory HPC firmy Daikin.

Więcej informacji o klimakonwektorach HPC Daikin znajdziesz na naszym blogu.

Instalacje ogrzewania nadmuchowego

Od ponad 20 lat wykonujemy instalacje ogrzewania nadmuchowego. Początkowo jako źródło ciepła montowaliśmy nagrzewnice gazowe. Jednak dość szybko przeszliśmy na pompy ciepła Daikin Skyair. Pierwsze jednostki superinverter montowaliśmy w 2005 roku. Najnowsza seria pomp Daikin SkyAir nosi nazwę Alpha i pracuje na czynniku R32.

Układ nadmuchowy oparty na pompie ciepła powietrze/powietrze zapewnia ogrzewanie, wentylacje i klimatyzację budynku. Więcej informacji o kanałowych pompach ciepła Daikin SkyAir serii Alpha, przeznaczonych do całorocznego ogrzewania znajdziesz na naszym blogu.

Dla kanałowych pomp ciepła Daikin SkyAir opracowaliśmy własny autorski system sterowania strefowego. Więcej informacji na naszym blogu.

Kotły gazowe Daikin
kocioł gazowy Daikin

Szereg nowych budynków czy też modernizowanych, jest wyposażonych w instalację gazową. Klientom zdecydowanym na źródło ciepła w postaci gazu proponujemy najmniejszy dostępny na rynku gazowy kocioł kondensacyjny firmy Daikin, ale za to z największą modulacją mocy. Idealnie wpasuje się w każde wnętrze, nawet małą łazienkę i ogrzeje Twój dom. Kocioł jest zarówno w wersji jedno jak i dwufunkcyjnej. Dzięki na wpiąć go bezpośrednio w instalację ogrzewania podłogowego.

Więcej informacji o gazowym kotle kondensacyjnym Daikin znajdziesz na naszym blogu.

Zdjęcia z realizacji znajdziesz na naszej stronie na Facebooku.